look at the wonderful replicas relojes we show you here. the actual substantial component may be the benefit of high quality repliche orologi.
high quality patek philippe replica watches supplier.
5$ up balloon house diamond painting full drilled.

درباره مـجموعـه بـزرگ پذیـرایـی معیـن دربـاری

About Moeindarbari Great Restaurant

درباره رستوران معین درباری ،درباره رستوران معین درباری ،درباره رستوران معین درباری ،درباره رستوران معین درباری

هیچگاه از حضور رقبا بیم نداشتم

مخاطبان فهمیده به دنبال آثار ناب هستند

اینجانب امید معین درباری فرزند مرحوم حاج محمد معین درباری موسس رستوران معین درباری واقع در شهرک نوفل لوشاتو اعلام می دارم که از بدو تاسیس این رستوران هدف پدرم خدمت صادقانه به شما همشهریان گرامی بوده است و افتخار میکنم که در این راه موفق بوده ایم و بنده حقیرهم رهرو راه پدرم بوده ام و خواهم بود و از هیچ کوششی جهت توسعه این اعتبار و نام نیک که خداوند باریتعالی به ما هدیه داده است و جهت بدست آوردنشش تلاشهای شبانه روزی صورت گرفته دریغ نخواهیم نمود و اعتماد بیش از نیم قرن شما عزیزان را به این رستوران ارج می نهیم.

جهت اطلاع شما سروران گرامی رستوران های با نام مشابه که مشغول فعالیت می باشند و در شبکه های اجتماعی با دادن وعده هایی سعی در گمراه کردن و فریب اذهان عمومی دارند هیچ وابستگی با این نام و برند ندارند و اعلام می دارم این رستوران هیچگونه فعالیتی در شبکه های اجتماعی ندارد.

سینی فروشی نداریم

ما جایزه نمیدهیم

کم فروشی نداریم

ما تخفیف نمیدهیم

ارزان فروشی نداریم

ما سینی نمی دهیم

ما بیش از نیم قرن است که کیفیت خوب و حق شما رابه شما هدیه می دهیم

درباره رستوران معین درباری ،درباره رستوران معین درباری ،درباره رستوران معین درباری ،درباره رستوران معین درباری

در مجموعه بزرگ معین درباری پذیرای شما هستیم

مجموعه بزرگ پذیرایی معین درباری با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت رستوران داری توانسته با ارائه خدمات و کیفیت متفاوت با مدیریت آقایان محمد و امید معین درباری و نیز لطف پرودگار و اعتماد مشتریان خود، در دسته بهترین رستوران های مشهد و ایران قرار گیرد.

پس از چندین دهه فعالیت در شعبه مرکزی واقع در نوفل لوشـاتو ( بزرگراه کلانتری ) افتخار داشتیم در سال 1396 شعبه دوم خود را با متراژ 3000 متر مربع در چهار سالن کاملا مجزا، هر کدام با ظرفیت 300 نفر در محیطی زیبا و سنتی در منطقه تفریحی – ییلاقی شاندیز که مورد توجه همشهریان و گردشگران قرار داد افتتاح نماییم و علاوه بر شعبه مرکزی در این شعبه نیز به ارائه خدمات بپردازیم. همچنین در این شعبه علاوه بر رستوران و سرو غذاهای کبابی به ارائه خدمات تالار، مجالس و همایش ها نیز می پردازیم.

ساعت کاری :

تمام ایام هفته : 23:00 – 11:45 تلفن رزرو نوفل : 05138787050

شعبه مرکزی :

مشـهد / بین میدان تلویــزیـون و میدان پارک / حاشیه شهرک نوفل لوشـاتو | تلفـــن : ۴۸ ۵۲ ۷۸ ۳۸ / ۷۷ ۳۷ ۷۸ ۳۸ / ۷۶ ۶۲ ۷۸ ۳۸ – ۰۵۱ | فکس : ۷۶ ۶۲ ۷۸ ۳۸ – ۰۵۱

تماس با ما :

info@moeindarbari.org

logo-1
ساعت کاری :

| تمام ایام هفته : 23:00 – 11:45

| تلفن رزرو نوفل :  05138787050

شعبه مرکزی :

مشـهد / بین میدان تلویــزیـون و میدان پارک / حاشیه شهرک نوفل لوشـاتو

| تلفـــن : ۷۶ ۶۲ ۷۸ ۳۸ – ۰۵۱

| تلفـــن : ۴۸ ۵۲ ۷۸ ۳۸ – ۰۵۱

| تلفـــن : ۷۷ ۳۷ ۷۸ ۳۸ – ۰۵۱

| فکس :     ۷۶ ۶۲ ۷۸ ۳۸ – ۰۵۱

تماس با ما :

info@moeindarbari.org